Studniówka 2017 :)

 Studniówka 2017 zaliczona!

 

Jak każe obyczaj na 100 dni przed maturą bawić się należy, aby  zapewnić sobie przychylność losu na samym egzaminie :-))

Uczniowie ZSTiO oczywiście sprostali temu zadaniu i dnia 10 lutego 2017 roku , odświętnie ubrani i w dobrych humorach stawili się w Dworku Komorno po czym  wraz z Dyrekcją Szkoły, Nauczycielami oraz Rodzicami bawili się do  godziny 4:00 dnia następnego :-))

Zabawa rozpoczęła sie akordami poloneza, najpierw mogliśmy podziwiać wspaniały układ choreograficzny przygotowany wraz z grupą uczniów przez Panią Katarzynę Balicką a chwilę później prawie wszyscy uczestnicy imprezy zatańczyli wspólnie ten staropolski taniec. Było na co popatrzeć.

W tym roku bawiły się trzy klasy: IV mechatroniczna z wychowawcą Panią Krystyną Świder, IV elektryczna z wychowawcą Panią Beatą Oleśną i IV informatyczna-energetyka odnawialna z wychowawcą Panią Anną Pietrzyńską.

Szampańskie humory dopisywały do rana, nie obyło się bez ognistego motywu z Greka Zorby oraz rytmicznej i porywającej „belgijki”.

Wychowawcy bardzo dziękują wszystkim Rodzicom uczniów, którzy przyczynili się do zorganizowania wspaniałej imprezy oraz samym uczniom, za radosną, wesołą i bardzo kulturalną zabawę.

Po raz kolejny przekonaliśmy się, że „Azoty+ potrafią nie tylko się uczyć ale również bawić!

Teraz pozostaje nam tylko trzymać kciuki za powodzenie na maturze !

 


Copyright © 2007-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Programiści: Rams Kamil, Wawrzyniak Sebastian