Finał WOŚP

Licytacja zakończona, zebraliśmy  1005 złotych. Mniej niż w zeszłym roku? Przecież nie chodziło o bicie rekordu tylko o dobrą zabawę, a jej chyba nie zabrakło! 


Talony na dni bez pytania zostały wykupione w mgnieniu oka, szczęśliwi posiadacze pomogli innym a dodatkowo zapewnili sobie spokój ducha , czyli zwolnienie od pytania i kartkówek na jeden dzień. Miśki i inne maskotki znalazły nowych właścicieli i na nowo stały się miłą przytulanką. Słoiczki z przetworami również znalazły hojnych nabywców i będą królowały w karnawale na niejednym stole. Piłka z podpisami żeńskiej drużyny siatkarek, z czasów gdy zdobyły mistrzostwo,  tradycyjnie została w naszej szkole, zadbała o to Pani Dyrektor, zwiększając jej wartość o kolejne 150 złotych (chyba zaczniemy ją trzymać w sejfie). Czy maskotka może ważyć mniej niż pieniądze, jakimi za nią zapłacono? Jasne, że tak, pod warunkiem, że płaci się za nią workiem 1, 2 i 5-cio groszówek. Puszka była bardzo ciężka dzięki pomysłowi IV Inf/Ps.


Całą imprezę prowadzili po raz drugi z kolei Marek Masłowski (IV ME) oraz Szymon Pyzik (IIILO). Monika Majnusz i Karolina Preisner z wdziękiem zajmowały się „ ściąganiem haraczu”. Całość nagłośniła załoga szkolnego Radiowęzła, chłopcy z klasy I Mch:  Tomek Madeja i Mateusz Skoczylas  oraz Kewin Szuster ( III ME)


Serdecznie dziękujemy wszyskim za pomoc i udział w imprezie. Zapraszamy na kolejną, już 20 edycję aukcji za rok.

Copyright © 2007-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Programiści: Rams Kamil, Wawrzyniak Sebastian