22. aukcja na WOŚP już za nami

  Mamy  1834 złote !

Taki był wynik aukcji w ZSTiO, stanowi to rekord szkoły ;-)

Wcześniej, w 2013 roku, gdy aukcja świętowała swoją 18stkę, przyniosła 1868 złotych. Wtedy jednak wsparli nas inni mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla obecni w MOK „Chemik”.

 Podsumowując tylko kilka poprzednie lata:

2010-2014 – 6673 zł

2015 – 1210 zł

2016 – 1030 zł

2017 – 1834 zł

Dzisiejszy wynik to hojność nauczycieli  i uczniów ZSTiO mocno wspartych przez OHP i jego pracowników.

A co się sprzedawało? Jak zwykle przetwory Pani Dyrektor, grzybki marynowane, ogórki kiszone, kapusta kiszona, zielone pomidory w sałatce, borówki przyniosły spory dochód i podniosły ciśnienie kupującym dzięki „zdrowej rywalizacji”. Ciasteczka niemiecko-angielskie również znalazły swoich amatorów, z czego cieszyły się Panie Ewelina i Beata. Miód z pasieki Pani Eli z OHP również był ostro licytowany. Kotwicowe spinki do koszuli podarowane przez absolwenta Żeglugi tez znalazły nabywcę.

Podarowane przez kino Helios wejściówki  pozwolą obejrzeć dowolny film, talony na tortille z naszego szkolnego sklapiku rozeszły się jak świeże bułeczki. Ale w kwestii talonów............te na dzień bez pytania i sprawdzianów  cieszyły się wielką popularnością. Trochę kasy na nie poszło.

Żyłkę hazardu podrażniły „ niespodzianki” licytowane w ciemno, można było trafić na prawdziwe skarby- słodycze, maskotki, biżuterię, kubki...

Czytelniczym rarytasem było amerykańskie wydanie „The Lord of the Ring” w oryginale. Trylogia zarobiła 80 złotych i była ostro licytowana.

Udało się sprzedać wszystko!

 Serdecznie dziękujemy zwłaszcza klasom IV mechatronicznej, IV IEO, II informatycznej za wielkie zaangażowanie w zabawę, tajemniczemu „Zygfrydowi”, który siał postrach wśród chętnych na fanty podbijając z zapałem ceny.  Komendant i  Wychowawcy  z OHP bawili się świetnie i hojnie kupowali co sie dało ;-)

Po raz kolejny widać było zgranie Dyrekcji , Grona nauczycielskiego, i Uczniów ZSTiO, które przyniosło rekordową sumę.

Organizator, Beata Oleśna, bardzo dziękuje wszystkim, którzy podarowali przedmioty na aukcję, którzy przekazywali finanse i prowadzili całą imprezę:

Jankowi Killmanowi i Kubie Stysiałowi – za  sterowanie licytacją i podgrzewanie atmosfery.

Oskarowi Barczowi, Robertowi Jesionowskiemu i Tomkowi Korczowskiemu za czuwanie nad całością i finansami.

Radiowęzłowi – Olafowi Warnerowi, Rafałowi Bieniaszowi i ich pomocnikom za nagłośnienie.

Do następnego razu ;-)

 


Copyright © 2007-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Programiści: Rams Kamil, Wawrzyniak Sebastian