Sukces uczniów w konkursie " Czy byłbyś dobrym inżynierem?"

Uczniowie klasy II t. mechatronik w składzie: Wojtek Rafa, Robert Jesionowski, Mateusz Trybułowski, Tomasz Korczowski, Marcin Olszowy uczestniczyli w dn. 23.09.2016 r. w IX edycji konkursu "Czy byłbyś dobrym inżynierem?". Organizatorem był wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej. 
Nasi uczniowie rywalizowali z 19 drużynami z woj. śląskiego.  Organizatorzy przygotowali cztery rundy, które dotyczyły: mechaniki i fizyki,  inżynierii środowiska, biotechnologii i  energetyki. 
W każdej rundzie były pytania zamknięte, zagadka, pytanie eksperta i zadanie techniczne. Nasza drużyna   bardzo dobrze poradziła sobie z zadaniami  i ostatecznie zajęła 2 miejsce.
Nasi zawodnicy zostali uhonorowani medalami i atrakcyjnymi nagrodami. Dodatkową nagrodą w konkursie za zajęcie drugiego miejsca  jest 30 pkt, które otrzyma podczas rekrutacji ten uczeń, któy w przyszłości będzie chciał studiować na tym kierunku.
Gratulujemy naszym uczniom i życzymy  dalszych sukcesów !!!

mgr inż. Eliza Baron, opiekun drużyny.

Copyright © 2007-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Programiści: Rams Kamil, Wawrzyniak Sebastian