Podsumowanie XIII edycji konkursu "Młoda krew ratuje życie"

 W środę 7 września w Urzędzie Marszałkowskim w Opolu,  uczniowie naszej szkoły a jednocześnie honorowi dawcy krwi Daniel Tyborowski i Tomasz Stawiarski uczestniczyli w uroczystym podsumowaniu XIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych, Policealnych i Pomaturalnych oraz Uczelni Wyższych w Honorowym Krwiodawstwie ph. "Młoda Krew Ratuje Życie".

Nasza szkoła zajęła IV miejsce w kategorii aktywności tj. ilości krwi oddanej w czasie trwania Turnieju w przeliczeniu na jednego pełnoletniego ucznia szkoły. To dobre miejsce :) zważywszy, że  w Turnieju brało udział czterdzieści kilka szkół z całego województwa!

Dziękujemy naszym szkolnym krwiodawcom i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu :)

Pobór krwi w naszej szkole odbędzie się 24 października 2016.

Do miłego zobaczenia! 

I. Hermanowicz


Copyright © 2007-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Programiści: Rams Kamil, Wawrzyniak Sebastian