TYDZIEŃ MŁODZIEŻY

 W dniach 30.05- 31.05. 2016r. Młodzieżowa Rada Miasta zorganizowała szereg imprez adresowanych do młodych ludzi, mieszkańców Kędzierzyna- Koźla. Poniedziałek był dniem, w którym na Stadionie "Odry" spotkali się uczniowie szkół z naszego miasta, aby oklaskiwać występy swoich rówieśników. Naszą szkołę reprezentowali uzdolnieni muzycznie : Gabriel Mainka, Tomasz Norek i Michael Mierzwa. Dwaj trębacze i gitarzysta wykonali dwa utwory muzyczne, które bardzo przypadły do gustu zgromadzonej publiczności.

Kolejny dzień poświęcony był debacie oxfordzkiej, która odbyła się w I LO . Tematem debaty było pytanie: "Zostać czy wyjechać?"Młodzi ludzie gorąco dyskutowali na temat swojej wizji przyszłości. Trzech uczniów klasy III IEO: Michał Śliwiński, Bartek Czemiel i Piotrek Twardowski wzięli udział w tym spotkaniu.
O godzinie 14:30 na Osiedlu Piastów uczniowie  posadzili drzewka, przy których umieszczono tabliczki z nazwą szkoły.  Michał Dudzik i Olek Wojtaszek, członkowie Samorządu Uczniowskiego, byli przedstawicielami naszej szkoły w tej szlachetnej akcji, która odbywała się pod hasłem"Kędzierzyn- Koźle. Jestem eKKo"


Copyright © 2007-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Programiści: Rams Kamil, Wawrzyniak Sebastian