Ostatni akord „orkiestry” …..w tym roku ;-)

 21 edycja azotowej aukcji na rzecz WOŚP zakończona!

W tym roku odrobinkę później licytowaliśmy nasze szkolne specjały. Nie wpłynęło to na hojność kupujących bo zebraliśmy 1030,98 zł. Kwota jak najbardziej porównywalna z poprzednimi edycjami.

Było oczywiście sporo maskotek, wszystkie znalazły troskliwych nowych właścicieli, jesteśmy pewni, że poszły w dobre ręce. Jak świeże bułeczki sprzedawały się odwieczne hity aukcji,” talony na dzień bez pytania”, istnieje podejrzenie, że jedna z klas przez kilka dni będzie spać spokojnie, bez obaw o sprawdziany, kartkówki czy odpowiedzi ustne. Jak głosi plotka, jeden kupon został nabyty „w ciemno”, w pudełku –niespodziance przez uczniów, drugi, również ukryty w pudełeczku, trafił przez przypadek w nauczycielskie ręce. Będzie jeden dzień odpoczynku od przepytywania, luzik na lekcji.

Pyszne jedzonko jak zawsze było strzałem w dziesiątkę. Sałatka z tuńczyka, grzybki w marynacie, sałatka ogórkowa, ogórki w occie, konfitury jagodowe, wyśmienite ciasteczka oraz suszone jabłka bardzo szybko znalazły nieliczących się z groszem amatorów. A licytacja była zażarta. 30 zł, 40 zł..? Żaden problem.

Torby z logo szkoły zgrabnie przechwytywała Pani dyrektor i pod koniec licytacji dosłownie „poszła z torbami”. Wszystkich dopadła nutka hazardu i potrzeba dreszczyku emocji : pudełka- niespodzianki i torebki-niespodzianki cieszyły się olbrzymią popularnością. Czekamy na losowanie LOTTO, los znajdujący się w jednej tajemniczej skrzyneczce być może przyniesie fortunę.

Zapytacie o legendarną piłkę z podpisami żeńskiej drużyny siatkarskiej, „złotek”? W tym roku odpoczywa w bezpiecznym schronieniu w gabinecie Pani Dyrektor i zbiera siły na następny rok. Ostatniego słowa jeszcze nie powiedziała.

Publiczność jak zwykle okazała się rewelacyjna. Wesoła, skonsolidowana i bardzo hojna. Kilka klas z wyjątkowym ogniem licytowało fanty, III mechatroniczna, II mechatroniczna, I informatyczna, II elektryczna i niezawodni maturzyści, informatycy, mechatronicy i elektrycy, w tym roku zaszaleli na całego, pozostawią po sobie wspomnienie „grubego portfela”. Nauczyciele z dwuosobową Dyrekcją na czele często podchodzili do licytujących wrzucając równie hojne datki.

Całą imprezę z fantastycznym humorem prowadzili : Janek Kilman (III Mch) i  Kacper Marczewski(III El).  Nad właściwym przepływem gotówki i „serduszek” czuwali Piotrek Górecki i Mateusz Tunk (III El).

Załoga szkolnego Radiowęzła, Kuba Stysiał, Michał Domaracki (III Mch) i Mariusz Sołtysiak (II El) całość nagłośnili. W przygotowaniu całości pomogli: Robert Gleń, Kamil Pawlicki (III El), Kamil Bonczek, Michał Kisiela (III Mch)

Organizator, Beata Oleśna, bardzo dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział w aukcji, pomogli, kupowali…bez Was żadna z tych 21 aukcji nie zakończyłaby się sukcesem. To fantastyczne uczucie, że można na Was wszystkich liczyć J

Do zobaczenia za rok.

Napisała BO


Copyright © 2007-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Programiści: Rams Kamil, Wawrzyniak Sebastian