Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce Szkół Ponadgimnazjalnych

2.06.2015 na stadionie Kuźniczka w Kędzierzynie-Koźlu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce Szkół Ponadgimnazjalnych.Dobry występ na zawodach odnotowali uczniowie ZSTiO Azoty Kędzierzyn-Koźle.Trzecie miejsce i brązowy medal zdobył uczeń kl.I EL Michał Welke,który w biegu na 110m p.płotki uzyskał czas 16,05 s,a czwarte m iejsce zajął jego klasowy kolega Patryk Neubert z czasem 16,20s.Rownież  brązowe medale przypadły naszej szkolnej sztafecie 4x100m,biegnącej w składzie: Patryk Golly,Michał Zalewski,Patryk Neubert i Michał Welke.Niezłe szóste miejsce zajęli uczniowie klasy III ME Adam Szczecina i Igor Balawender,którzy w konkurencji skoku wzwyż uzyskali jednakowy wynik 170 cm.Opiekunami na zawodach byli nauczyciele wych.fizycz. Radosław Gorski i Witosław Iwanejko.

Programiści: Rams Kamil, Wawrzyniak Sebastian