Janusz Kubski obejmuje patronat nad klasą esportową!

Legenda Polskiego esportu, twórca Polskiej sceny gamingowej, ojciec jednego z najlepszych  graczy Counter Strike na świecie - Filipa Kubskiego - obejmuje patronat nad naszą esportową klasą!

Janusz Kubski to osoba, bez której nie byłoby Virtus Pro ani Counter Strike w Polsce. Dzisiaj nie raczylibyśmy się rozgrywkami CS:GO ani pasjonującymi pojedynkami polskich zespołów w esportowych zmaganiach. To on na początku XXI wieku stworzył pierwszy profesjonalny zespół, który pojawił się na World Cyber Games w Seulu w roku 2003. Janusz „Hayabusa” Kubski przez wiele lat był managerem zespołów które poprzedziły powstanie tzw. Złotej Piątki. To człowiek który organizował i organizuje szereg turniejów dla graczy. To właśnie on był jednym z założycieli pierwszych esportowych portali w Polsce.

Janusz Kubski przez wiele lat próbował łamać stereotypy w Polsce dotyczące graczy komputerowych i postrzegania sportu elektronicznego, teraz zgodził się objąć swoim patronatem naszą nowopowstającą klasę. Bardzo się cieszymy i dziękujemy!

Copyright © 2007-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Programiści: Rams Kamil, Wawrzyniak Sebastian