Profilaktyka a ty! Ciekawe wydarzenia już w ten weekend w naszym mieście!

 Kędzierzyn- Kożle jest gospodarzem drugiej edycji Opolskiego Regionalnego Przystanku PaT- ogólnopolskiego programu poświęconego profilaktyce uzależnień wśród mlodzieży i dzieci.

Jest to akcja Policji organizowana w całym kraju.

W wydarzeniach, które odbęda się 14-17 maja uczniowie naszej szkoły z klas II Mech, II IEO, II EL, III Inf oraz III Mech aktywnie biorą udział.

W trakcie tego przystanku młodzi ludzie wezmą udział w wielu ciekawych warsztatach, do wyboru będą rózne grupy m.in. wokalna , taneczna, dziennikarska, smoobrony, fotograficzna, kosmetyczna czy filmowa. Na pewno każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. Warsztaty prowadzone będą przez specjalistów , np. warsztaty taneczne poprowadzi trzykrotyny mistrz Europy w hip-hopie .

Na niedzielę zaplanowano Patosferę- manifestację młodych ludzi, którzy chcą życ w świecie bez uzależnień. Jednym z elementów tego wydarzenia będzie wspólne odtańczenie "belgijki".Zakończenie imprezy odbędzie się o godz 17 na hali „Azoty”. Tam też odbędzie się spektakl edukacyjno-profilaktyczny „ Sekret”. W castingu do tego spektaklu wzięli udział również uczniowie naszej szkoły.
Opiekunem naszej grupy jest pani pedagog Izabela Hermanowicz.

Zdjęcia z imprezy już wkrótce.


Copyright © 2007-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Programiści: Rams Kamil, Wawrzyniak Sebastian