Fantastyka, fantasy,manga i anime czyli Konwent "Liskon" w ZSTiO

 W dniach 24-25.01.2015r. nasza szkoła gościła młodych ludzi z całej Polski, których pasją jest fantastyka, fantasy, manga i anime. Konwent "Liskon" zgromadził ok.200 uczestników, którzy mieli okazję dzielić sie swoimi zainteresowaniami i brać udział w licznych atrakcjach. Miały miejsce wykłady, pokaz postaci anime, mangi i fantasy. Miłośnicy gier mieli do dyspozycji sale gier planszowych i konsolowych. Kolorowe postacie przechadzały sie po korytarzach i salach, które na co dzień nie są świadkami takich fantasycznych wydarzeń. Mury naszej szacownej szkoły lekko zadrżały, gdy swoje gitary odpalił zespół LVM. 

Impreza ta była wspomagana przez helperów, którymi byli uczniowie naszej szkoły. Chłopcy spisali się świetnie!!! Specjalne podziękowania należą się również pani dyrektor M. Staliś , za odwagę i wyobraźnię.

I.L.


Copyright © 2007-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Programiści: Rams Kamil, Wawrzyniak Sebastian