Po raz pierwszy…, po raz drugi…., po raz trzeci …SPRZEDANE!

  

Po raz pierwszy…, po raz drugi…., po raz trzeci …SPRZEDANE!

Te słowa rozlegały się w piątek bardzo często. „Nasprzedawaliśmy” za 1210 złotych! I wszystko zostało przekazane tradycyjnie na WOŚP.

Odrobina danych w liczbach:

Aukcja była 20 z kolei. Jubileuszowa.

W latach 2010-2014 zebraliśmy łącznie 6 673 złote.

W tym roku jak widać powyżej 1210 złotych.

Od początku trwania aukcji w czasie poprzednich 15 edycji, do roku 2010, zebraliśmy

ponad 10 tysięcy złotych.

A Jak było w tym roku?

Ku radości twórców wszystkie robociki znalazły nowy przyjazny dom i  będą mogły służyć swoim właścicielom. Tajemnicze możliwości ujawnią się jednak dopiero w okresie dojrzewania robocików , prosimy o spokojne oczekiwanie a przyniosą dużo pociechy.

Wyroby kulinarne szły jak świeże bułeczki- mamy nadzieje, że wydatek się opłacił i będą smakować proporcjonalnie do pustki w portfelach, jaką uczyniły.

W kwestii nabywania „ talonów na dni bez pytania” oraz” bonów na przełożenie sprawdzianów z matematyki” dało się odczuć powiew kryzysu ogólnoświatowego – mamy wrażenie, że poszły o wiele taniej niż w poprzednich latach.

Piłka z podpisami dziewczęcej drużyny siatkarek „złotek” pojawiła się na aukcji po raz kolejny, już tylko pod postacią symbolu, zapracowała bowiem na siebie wielokrotnie, a i tym razem Pani Dyrektor podniosła jej wartość dorzucając co nieco do puszki.

Kebaby ze szkolnego sklepiku przeznaczone na licytacje znalazły swoich nabywców a i Pan Doktor Łobodziński, oderwał się od „bormaszyny” i przygotował robociki z wzorcowo zdrowymi ząbkami.

Organizatorzy bardzo dziękują  wszystkim tym, którzy przynieśli fanty – dzięki temu można było aukcje przeprowadzić. Równie gorące podziękowania trafiają do licytujących i przekazujących pieniądze nauczycieli, uczniów i pracowników szkoły. Jak zwykle hojnie wsparliście aukcję. SUPER!

Szczególne dzięki dla klasy II mechatronicznej, oby tylko skarbówka nie sprawdzała skąd macie tyle kasy, ale tak się licytuje! Podobnie zaszalała klasa I mechatroniczna a II elektryczna przechwyciła większość talonów antynaukowych. Odrobina oddechu, chłopaki;-))?

 Licytację hojnie wsparł Pan Ireneusz Wiśniewski, Dyrektor CKPiU, dziękujemy ;-))

Aukcje prowadzili uczniowie z klasy II elektrycznej : Kacper Marczewski i Andrzej Stobrawe, kasą fiskalna  zajmował się Adam Tworuszka. Jak zwykle szkolny radiowęzeł nagłośnił całą imprezę.

Organizator, Beata Oleśna, bardzo dziękuje wszystkim za pomoc i wsparcie, nie tylko finansowe.

Do zobaczenia za rok  ;-))

 

 


Copyright © 2007-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Programiści: Rams Kamil, Wawrzyniak Sebastian