Akcja Rodacy Bohaterom

 W grudniu zbieraliśmy różne artykuły spożywcze: ryż, makaron, cukier, czekolady etc., aby przygotować paczki dla polskich kombatantów, weteranów Armii Krajowej oraz innych organizacji niepodległościowych, którzy mieszkają na Kresach Wschodnich. Naszą zbiórkę bardzo mocno wsparli uczniowie z klas I Mch, I El, I Inf, II Inf, II Mch, II El, I op/elp, IV Mch/El i IV Inf i bardzo im za to dziękujemy. Do akcji w naszej szkole przyłączyły się również dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 24 w K- Koźlu, które wykonały piękne kartki świąteczne. Inicjatorem całej akcji i głównym koordynatorem w powiecie był nasz uczeń Krzysztof Trybuła z klasy IV Mch/El. W szkole zbiórkę organizował p. Ireneusz Podedworny. W naszej szkole również znalazło się centrum logistyczne na cały powiat. Wszystkie przyniesione artykuły spożywcze zostały przekazane stowarzyszeniu ODRA-NIEMEN, które to dostarczyło jeszcze przed świętami zebrane artykuły do naszych rodaków.


Copyright © 2007-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Programiści: Rams Kamil, Wawrzyniak Sebastian