Koszykarze z ZSTiO Mistrzami Powiatu

10 grudnia 2014 r. w ZS nr 1 odbył się finał powiatu w piłce koszykowej chłopców. Już we wcześniejszych eliminacjach uczniowie ZSTiO pokazali, że będą rywalizować o najwyższe miejsce pokonując sporą przewagą punktową I LO oraz Żeglugę. Zaliczony mecz eliminacyjny 43-15 z Żeglugą a następnie zwycięstwo nad II LO potwierdziło, iż aspiracje Azot do tyłu mistrzowskiego są poparte  umiejętnościami naszych uczniów. Ostatni mecz z Budowlanką miał rozstrzygnąć kto stanie na najwyższym stopniu podium. Zacięta rywalizacja toczyła się niemal do ostatnie minuty czwartej kwarty. Wypracowaliśmy  kilkupunktową przewagą, której do końca nie oddaliśmy a skuteczna obrona naszego zespołu niemal całkowicie pozbawiła przeciwnika zdobyczy punktowej.

Mistrzostwo Powiatu wywalczyli: Igor Balawender ( III EL/Mch), Adam Szczecina ( III EL/Mch), Piotr Majewski ( III El/Mch), Andrzej Stobrawe ( II El), Sebastian Pazurek ( III op), Michał Zalewski ( I El), FIlip Caryński( I El). Opiekun mgr Michał Pycia.
14 stycznia 2015r. drużyna ZSTiO będzie reprezentować  Kędzierzyn-Koźle w zawodach wojewódzkich.