56. inauguracja nowego roku szkolnego w ZSTiO

1 września 2014 r., o godz. 9.00  uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły zebrali się w sali gimnastycznej by rozpocząć nowy rok szkolny 2014/2015. Pani dyr. Maria Staliś życzyła wszystkim uczniom sukcesów w nauce, sporcie, odkrywania i rozwijania swoich pasji a nauczycielom satysfakcji z pracy. Rafał Kajzar - przew. SU szczególnie ciepłe słowa powitania skierował do kolegów z klas I, maturzystom życzył powodzenia podczas egzaminów.Pan Ireneusz Wiśniewski- dyr. CKPiU w K-Koźlu podkreślał wagę i znaczenie wykształcenia technicznego w dzisiejszych czasach.
Klasy I poznały swoich wychowawców: Kl. I t. elektryk - mgr Radosław Gorski, kl. I t. mechatronik - mgr Katarzyna Balicka, kl. I t. informatyk - mgr Danuta Łuczak, kl. I op/el- mgr Michał Pycia, I Gimnazjum dla Dorosłych - mgr Ewelina Olszowska.
W związku z 75. rocznicą wybuchu II wojny św. zapaliliśmy znicze pod obeliskiem upamiętniającym obóz pracy przymusowej z okresu II wojny św. a o godz. 12.00 delegacja szkoły wraz z pocztem sztandarowym uczestniczyła w obchodach w Parku Pojednania.


Copyright © 2007-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Programiści: Rams Kamil, Wawrzyniak Sebastian