Zwycięstwo Mateusza w biegu dla Niepodległej

Z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę Ochotniczy Hufiec Pracy i ZS Nr1 w Kędzierzynie-Koźlu zorganizowali na kozielskich błoniach imprezę rekreacyjno-sportową dla dzieci i młodzieży szkół z miasta i powiatu. Były warsztaty taneczne,zajęcia fitness,pokazy karate i przede wszystkim biegi terenowe.

W imprezie nie zabrakło przedstawicieli ZSTiO. 

W biegu głównym na ok.3km świetną formę zaprezentował Mateusz Kopeć z kl.III Mch,który w stawce 82 uczestników zajął zaszczytne 1 miejsce.

Również pozostali reprezentanci naszej szkoły wypadli dobrze i zajęli wysokie lokaty w klasyfikacji końcowej.Uczniom ZSTiO towarzyszył w biegu nauczyciel wychowania fizycznego p.Witek Iwanejko,który ukończył bieg w dobrej dyspozycji. 

Na wyróżnienie zasługuje też uczeń klasy III Mch Paweł Sucharzewski,który razem z grupą karateków Shotokan z Koźla dał pokaz nieprzeciętnych umiejętności i wysokiej sprawności fizycznej. 

ZSTiO reprezentowali:Mateusz Kopeć,Daniel Dudek,Daniel Poremba,Łukasz Kurc,Krzysztof Czuba,Piotr Jesionowski,Kamil Maśnica,Robert Jesionowski,Szymon Kazik,Daniel Rabiej,Olaf Schlusche,Wojciech Dumański,Jakub Kusiak,Sławomir Malarz,Krystian Jaskólski,Paweł Ciechomski,Paweł Wieja,Patryk  Mińczuk.

 


Copyright © 2007-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Programiści: Rams Kamil, Wawrzyniak Sebastian