Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

 22 czerwca 2018 r. w sali gimnastycznej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w ZSTiO. P. dyr. M.Staliś podsumowała ten rok szkolny. Był on b.udany, uczniowie osiągnęli świetne wyniki w nauce, odnosili sukcesy na olimpiadach i konkursach ogólnopolskich. Brali udział w wielu przedsięwzięciach na rzecz innych, w środowisku lokalnym, w szkole. Z zawodów sportowych przywozili medale i puchary. Podczas uroczystości wręczono 26 świadectw z czerwonym paskiem!!! Ponad 100 uczniów uzyskało średnią ocen 4,0 i więcej.  Piękny wynik uzyskany dzięki wsparciu i pracy wychowawców i nauczycieli, którzy motywowali do uzyskiwania jak najwyższych not, zachęcali do codziennej, sumiennej pracy. Mając również wsparcie rodziców uczniowie osiągneli tak wysokie wyniki. Dyr. Staliś zwróciła uwagę,że jesli dodać,że w roku szk. 2017/2018 mieliśmy 5 finalistów olimpiad na etapie centralnym to ten rok szkolny należy do jednego z najlepszych w ostatnich latach.
Podczas uroczystości wręczono dyplomy najlepszym sportowcom, najlepszym uczniom z j. niemieckiego i j. angielskiego. Podziękowania otrzymali uczniowie za bardzo duże zaangażowanie w organizację KK Tournament 2018, za pracę w kole fotograficznym Piksel.
Nagrody w konkursie STOP WAGAROM powędrowały do klasy I Mch i III Mch za najwyższą frekwencję w r. sz. 2017/2018.
P. Adam Jankowski z Krajowej Federacji Sportów Elektronicznych przedstawił wszystkim uczniów, którzy w rozgrywanych w Sosnowcu mistrzostwach Polski klas e-sportowych zajęli 2 m. w LoL-u oraz 3 i 4 m. w SC.GO.
Uroczystość zakończenia roku szkolnego przygotował SU  z opiekunami I. Lewandowską, R. Gorskim oraz Szkolny Radiowęzeł. Podziękowania dla p. J. Roguckiej za przzygotowanie sali.

Wszystkim gratulujemy i życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.
MS


Copyright © 2007-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Programiści: Rams Kamil, Wawrzyniak Sebastian