Mistrzostwa Klas Esportowych w Sosnowcu

9 i 10 czerwca gościliśmy w Sosnowcu na Mistrzostwach Polski Klas Esportowych organizowanych przez Krajowa Federacja Sportów Elektronicznych. Nasze drużyny wystąpiły tam w rozgrywkach CS:GO oraz LoL. Po zaciętych meczach w bratobójczej walce o 3 miejsce w kategorii Counter Strike spotkały się drużyny Look&Admire oraz TS Gaming. Trzecie miejsce przypadło Look&Admire w której występowało dwóch naszych reprezentantów, 4 miejsce zdobyła drużyna TS Gaming, której skład złożony był w całości z uczniów ZSTiO. W rozgrywkach ligowych których finały odbyły się w Sosnowcu wzięły udział 23 drużyny CS.

W rozgrywkach League of Legends nasza drużyna Pora na Przygodę zdobyła 2 miejsce na 17 drużyn uczestniczących w rozgrywkach ligowych, przegrywając tylko z drużyną ProVirtualExtreme z Jasła.


Copyright © 2007-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Programiści: Rams Kamil, Wawrzyniak Sebastian