Informatyka w Tygodniu Nauk Ścisłych

 

We  wtorek 27 marca odbyły się zajęcia z informatyki. Wzięli w nich udział uczniowie naszej szkoły i zaproszona grupa gimnazjalistów z PG Nr 4. Uczestnicy wzięli aktywny udział w miniwarsztatach projektowania gier komputerowych, a następnie tworzyli własne projekty gier. Autorzy najlepszych prac zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami. W grupie Gości pierwszą nagrodę zdobył F. Kozłowski, drugą A. Sąsiadek,  trzecią J. Bakinowski, a czwartą P. Gierczak. Wśród uczniów naszej szkoły pierwsze miejsce zdobył Bartek Skibicki z klasy 1 Inf, drugie Bartek Szewczak z klasy 1 El, a trzecie Dominik Zaczek również z klasy 1 El. Sponsorem nagród jest  Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu.        

Gratulujemy zwycięzcom i serdecznie dziękujemy wszystkim entuzjastom gier:)

G.B-Z.


Copyright © 2007-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Programiści: Rams Kamil, Wawrzyniak Sebastian