Nasi siatkarze po walce odpadli z rywalizacji

13 lutego w II LO odbyły się zawody o Mistrzostwo Powiatu. Zawody stały na wysokim poziomie a z czwórki rywali wiadomo było, że reprezentacja z klas I LO będzie poza zasięgiem. Przypomnę chłopcy z klas siatkarskich zdobyli w zeszłym roku Mistrzostwo Polski w Licealiadzie. Nasza reprezentacja rozpoczęła dobrze turniej wygrywając pierwszego seta w meczu z II LO niestety od stanu 12:7 dla nas przeciwnicy zaczęli równiej grać i wygrali mecz 2:1. Następnie zagraliśmy na aktualnych Mistrzów Polski i tu niespodzianka pomimo przegranego gładko 1 seta. Wygraliśmy drugiego i byliśmy o krok aby w tie breaku sprawić niespodziankę. Przegraliśmy także 2:1. Ostatni mecz mógł dać nam jeszcze 2 miejsce i awans pod warunkiem wygrania z Zespołem Szkół Żeglugi Śródlądowej. Niestety przegraliśmy 2:0 po zaciętym drugim secie 28:26. Odpadamy i zajmujemy IV miejsce.

ZSTiO wystąpiło w składzie: Bobiński Michał, Rajski Wojtek, Czarnecki Marcin, Welke Michał, Goluch Grzegorz, Andrejczuk Mateusz, Szewczak Bartek, Ratajczyk Kuba, Misterkiewicz Michał, Długosz Kuba. Trenerem i opiekunem zespołu jest Radosław Gorski.

Programiści: Rams Kamil, Wawrzyniak Sebastian