Dzień dziecka

W dniu 11.06.2014 w ZSTiO odbyły się liczne konkurencje sportowe i zawody. Turniej został zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego oraz samorząd uczniowski ZSTiO. Każdy mógł znaleźć dla siebie coś dobrego:) Rozpoczęliśmy Dzień Sportu od Akcji "Rusz się Szkoło", gdzie uczniowie i nauczyciele ruszyli na trasę jednej pętli w okół szkoły tj. 1500m. A to była dopiero rozgrzewka, bo po biegu masowym przyszła kolej na rywalizację na 2 pętle, czyli 3000m, którą wygrał Igor Balawender z II ME, drugie miejsce zajął Jerzy Makarewicz z II INF, natomiast brązowy medal na podium zdobył Marek Mikołajczyk z II ME. Zwycięzcy otrzymali medale, dyplomy i płyny izotoniczne. Drugą konkurencją było klasowe przeciąganie liny. Po wyrównanych pojedynkach, tonach potu wylanych i kilku obcierkach wygrali uczniowie z I Mch, przed III ME. Natomiast trzecie miejsce zajęła klasa I IEO.
Po zmaganiach w przeciąganiu liny na sali gimnastycznej rozpoczął się turniej piłki nożnej Mundial ZSTiO o Puchar pani Dyrektor ZSTiO, natomiast na dworze rywalizowali Strongmani. Mistrzostwo ZSTiO w piłce nożnej zdobyła klasa II ME, drugie miejsce I EL, natomiast trzecie miejsce III ME. W Strongmanach bezkonkurencyjny okazał się Olaf Berhendt z II ME, drugie miejsce zajął Patryk Golly z I Mch, trzecie miejsce uzyskał Jerzy Makarewicz.
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy.
Samorząd Szkolny dziękuje nauczycielom wychowania fizycznego za przeprowadzenie zawodów, a nauczycielkom za pyszne wypieki, którymi zajadali się uczniowie.
Dziękujemy także panom konserwatorom za pilnowanie grilla:) radiowcom za muzykę, a Michałowi Płachcie za pomoc w organizacji imprezy.
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego Wszytskim Naszym Uczniom!!!

R.G.


Copyright © 2007-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Programiści: Rams Kamil, Wawrzyniak Sebastian