Aukcja WOŚP

 

 

Aukcja WOŚP – rozdział 23: MULTIPLA  ATAKUJE.

 

Saldo: 1781 złotych.

Gorący czas „przedferiowy” , wypełniony po brzegi maturami próbnymi, egzaminami zawodowymi, olimpiadami  itd., podgrzany został dodatkowo wydarzeniem, które zawsze rozpala serca i emocje uczniów i pracowników naszej szkoły…. Kolejna, 23 już aukcja na WOŚP, zebrała ludzi dobrej woli i zgromadziła na wspólnym „pomaganiu”.

W tym roku na chwilę przed oficjalnym finałem licytowaliśmy skarby zgromadzone przez organizatora całości, Beatę Oleśną. Czego tam nie było…

Jak zwykle wyroby małej gastronomii cieszyły się wielką popularnością. Gotowe dżemy, grzybki w occie, ciasteczka produkcji rodzimej z ekologicznych produktów mogą spokojnie startować w edycji Fair Trade bowiem żaden człowiek ani żadne zwierzę nie ucierpiało przy ich produkcji a cena, za jaką zostały wylicytowane, daje nadzieję na dalszą , świetlaną przyszłość na nauczycielskiej emeryturze. Dla amatorów własnej kuchni przygotowano zestaw produktów do samodzielnego wykonania wielowarstwowej sałatki z tuńczyka, czy zdobywca „podzespołów” odważył się udać po ewentualny przepis do ofiarodawcy , portale plotkarskie póki co milczą. Wiemy jednak, że Dyrekcja wylicytowała „bombę witaminową” i da radę nadal działać dla dobra szkoły.

„ Talony na dzień bez pytania” osiągały desperackie ceny, wiemy jednak, że jedna klasa wylicytowała jeden z nich, ukryty w ślicznym, granatowym , aksamitnym pudełeczku, praktycznie za bezcen..jedynie 7 złotych, maskotki w tej sytuacji były gratis.

Nowe trendy w modzie,  podarowane przez Panią ze sklepiku, zostały rozdane za kwoty znacznie przewyższające ich wartość.

Maskotki, książki, gadżety, zabawki...nawet wysokiej klasy gustowna biżuteria poszły do nowych właścicieli, gdzie, miejmy nadzieję, czeka na nie długie, spokojne życie.

Starsze klasy trzymały rękę na pulsie i węża w kieszeni skupiając się na wylicytowaniu weekendowego wynajmu samochodu z pełnym bakiem, renomowanej i budzącej naturalne odruchy nieskrywanej zazdrości marki, podarowanego przez jednego z nauczycieli …licytacja była ostra, osiągnęła kwotę 400 złotych  i w efekcie bryka zostanie  przetestowana przez uczniów z klasy III informatycznej. Fotoradary...strzeżcie się!

Jak zwykle uczniowie, nauczyciele oraz goście z OHP mocno uszczuplili swoje portfele przekazując datki na dobry cel. Bo jak zwykle mogliśmy na Was wszystkich liczyć ;-))

Serdeczne dzięki wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do sukcesu tej aukcji.

Aukcję prowadzili uczniowie Bartek Konieczny i Kuba Pawelec z klasy I mechatronicznej, zbieraniem datków zajęły się Dominika Wieczorek i Sara Dudek z tej samej klasy.

Dziękujemy obsłudze Radiowęzła ( chłopaki z klasy III Eo za nagłośnienie.


Copyright © 2007-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Programiści: Rams Kamil, Wawrzyniak Sebastian