Obchody Dnia Wolności w ZSTiO

Dzień Wolności w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących odbył się 4 czerwca 2014 r. Wszystkie imprezy przygotowane zostały przez kadrę Środowiskowego Hufca Pracy oraz nauczycieli ZSTiO. Uczniowie naszej szkoły, w tym również gimnazjum dla dorosłych, wzięli udział w prelekcji wygłoszonej przez p. Halinę Skrzydlewską, działaczkę opozycji , represjonowaną przez władze komunistyczne. Czasy stanu wojennego przybliżyły nam również p. dyr. Maria Staliś i pedagog szkolny Iza Hermanowicz. Chwilę relaksu zapewnili nam profesjonalni tancerze prezentując tańce standardowe i latynoamerykańskie. Zwieńczeniem Dnia Wolności był Bieg Wolności z udziałem uczniów naszej szkoły. Bułka z kiełbasą z grilla pomogła biegaczom zregenerować siły po wysiłku fizycznym.

I. L. 

Copyright © 2007-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Programiści: Rams Kamil, Wawrzyniak Sebastian