Przedszkolaki z Kłodnicy z wizytą w ZSTiO

 W piątek, 17 listopada 2017 r., wyjątkowi goście zawitali w mury naszej szkoły. Była to 20 osobowa grupa przedszkolaków z Przedszkola nr 17 z Kłodnicy razem ze swoimi opiekunami. Powitani zostali przez p. wicedyrektor Joannę Birecką i p. Krystynę Świder
Czterolatki z grupy Krasnoludków mieli zajęcia praktyczne z robotyki  :)). Zobaczyli szkolne robociki mini sumo i sterowali za pomocą telefonu samochodem- robotem. Dużym zainteresowaniem cieszył się pojazd zbudowany z klocków lego. Przedszkolaki pod kierunkiem  naszych uczniów -wolontariuszy budowli swoje pierwsze roboty, na razie tylko z pudełek:). 
Mali goście zostali oprowadzeni po szkole, zajrzeli do pracowni, do biblioteki, do sekretariatu. Wszędzie Krasnoludki wzbudzały ciekawość i zainteresowanie a ich ciasteczka wszystkim smakowały:)).
Gorące podziękowania dla p. K.Świder, p. J. Roguckiej oraz uczniów m.in. z klasy II I/EO za przygotowanie tej wizyty. 

MS


Copyright © 2007-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Programiści: Rams Kamil, Wawrzyniak Sebastian