Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

 29 września już od kilku lat jest obchodzony jako Dzień Głośnego Czytania. W tym roku również uczniowie naszej szkoły postanowili włączyć się w obchody tego dnia. Dominika Wieczorek, Jakub Pawelec, Paweł Wieja, Łukasz Utnik i Krzysztof Miler- wszyscy z klasy I mechatronicznej- podjęli wyzwanie i nie ulękli się chmary niesfornych dzieciaków. Jednym słowem, udaliśmy się w piątek do Przedszkola nr 17 w Kłodnicy,żeby poczytać przedszkolakom. Bajeczki  "O koguciku złotym grzebyku" i "O ziarnku bobu"znalazły wdzięcznych słuchaczy. Dwa wierszyki Brzechwy zakończyły naszą wizytę w przedszkolu. Dzieci chętnie wysłuchał przygotowanych tekstów i wspólnie z "artystami" z naszej szkoły odśpiewały "Kaczkę dziwaczkę"na zakończenie występów.

Irena Lewandowska

Copyright © 2007-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Programiści: Rams Kamil, Wawrzyniak Sebastian