Ogromny sukces naszych uczniów w IV Edycji Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości

26 kwietnia 2017 odbyły się eliminacje okręgowe Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości w Ostrowie Wielkopolskim. Naszą szkołę reprezentowało 2 uczniów ( obecnych absolwentów). W kategorii - pomoc dydaktyczna zwyciężył Sebastian Juraszek, prezentując robota inspekcyjno-rozpoznawczego " Szerszeń", a w kategorii pomysł techniczny drugie miejsce zajął Tomasz Madeja projektem XYZ -CNC- czyli modernizacja walcarki UPW25. 
Opiekunem i prowadzącym te dwa projekty był pan Bernard Baron.

Projekt Sebastiana jak i Tomka został przesłany na zawody III stopnia, na eliminacje ogólnopolskie.

Gratulujemy i trzymamy kciuki !!

 

Copyright © 2007-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Programiści: Rams Kamil, Wawrzyniak Sebastian